Osák & Naďa cause!

Originál:

"Dlho som rozmýšľal ako (a či to vôbec) napísať to čo tu vibruje už nejakú tu dobu. No a teraz som sa odhodlal. Ak hádate "Osák", hádate správne. Bola chata, bolo tam utešene národa, dalo by sa povedať že 99% percent ľudí čo sa tam nedostali, bolo pretože im to nijakovsky nevydalo. No a reč bude o tom jednom percente. Keď sa ..... pýtal PALA či príde na oslavu jeho 30-ky, dostalo sa mu odpovede hodnej 13ročného chlapca. Všetci vieme, že na začiatku bola Naďa. A tiež si myslím že teraz to s ňou už má pramálo spoločneho. Proste nám všetkým Palo chýbal. Všade kde sa o ňom hovorilo, akoby znel tichý hlas "toto je začiatok jeho konca". My sme už skončili. Teraz je rad na ňom. Akurát ten očakávaný ťah akosi dlho mešká. Bude ten tichý hlas stále silnejší??? Kto vie! Nikto z nás nedokáže predbehnúť svoj vlastný tieň. Ale naši priatelia to dokážu. Len ich o to musíme požiadať. Bude nasledovať prebudenie, alebo iba tma zabudnutia? Ja osobne dúfam, že ten tichý hlások sa mýlil. Nikdo z nás nedokáže odpísať nikoho iného okrem seba. Počuješ Palo? Iba seba, nie Naďu a ani nikoho iného. Strašné je to, že proti "samo-odpísaniu" niet obrany! Buďto sa dotyčný prebudí a začne triezvo rozmýšlať alebo to skončí veľmi biedne (že Mišo!). Pre obe strany. TOTO JE MOJ OTVORENÝ LIST PALINOVI."

PS: predtým než začnete hromžiť, tak si uvedomte dve skutočnosti:

  1. všetky fakty sa zakladajú na pravde, nič nieje vymyslené ani prikrášlené
  2. nikoho nenapádam, práve naopak snažím sa nájsť východisko tam kde ho tuším

Ohlasy a komentáre od Vás :

Celé je to súkromná vec týchto dvoch!

Áno, súhlasím. Ale iba potiaľ, pokiaľ do toho nezaťahujú partiu. Vyhlásenia typu: buď ja alebo ona sa citeľne dotýkajú     celej partie.

... blbec, čo tam čo píšeš také somariny, na všetko treba zabudnúť...

O to nám ide asi všetkým, akurát táto vec vôbec nevyzerá, že by sa malo na ňu zabudnúť. Všetkým ktorý toto tvrdíte by som chcel pripomenúť, že dobre vzťahy sú iba tam kde sa komunikuje. Vari nezačína každé nepriateľstvo tým že obe strany prestanú komunikovaľ!!! Toto je výzva nato aby sme hodili priamu reč nieje rozprávky aké sme už počuli! Ešte furt si myslíte že sa nič nedeje? Ja nie.

Si lucifer a Osák Ťa pošle do horúcich pekiel!

Neverím tomu. Poznám Pala 9 rokov a môžem s kľudným svedomím povedať, že za celý ten čas som ho nikdy nepodrazil a ani neurobil nič čo by ma mrzelo (ba, raz som mu povedal že je K...., keď ma na Dedinkách v noci zobudil a začal ťahať do chaty). A ani teraz nerobím nič, čo by mu môhlo poškodiť (a ani mu nechcem). Chcem mu pomocť!


Vrelo očakávam vaše podnety a návrhy: mailto:nezmar@internet.alcatel.sk