Letokruhy a tak ...

PIATOK: KAFÁK - všetko je pod kontrolou až do momentu zvaného HARD RESET

SOBOTA RANO: zobúdzame sa na hrisku, neviem prečo

SOBOTA OBED: (všetky nasledujúce udalosti sa odohrávajú na hrisku v Bobrovci) Obraz prvý - poloblačno, teplota cca. 25 stupňov Celsia, sucho vnutri i von. Na streche bufetu čviriká vypasený samec vrabca domaceho. Pes znudene prejde okolo bielej mačky. Východzie polohy kľúčových osôb sú nasledovné. Šiflík, Zichátor, Kačena, Osák, Gabča = obsluha v bufete. Jano, Iva, Nezmar = tiež v bufete, ale z opačnej strany - venujú sa novej adrenalínovej discipline s kódovým označením synchronizované pitie - pohybujú rukami hore a dole na povel TEĎ, TEĎ, TEĎ, TEĎ ... Všetci okolo zbesilo pobiehajú hore a dole pod zámienkou organizovania a príprav na festival a preto títo traja priam vynikajú sťaby oáza kľudu v celom tom mravenisku.

SOBOTA VEČER: Atmosféra priam výbušná, všade to vrie, na pódiu je práve GRANKO, dávajú ďalšie a ďalšie prídavky, všetci revú ako tury: "ešte,ešte,..", dvaja hazardéry kričia: "LUNETIC", nie dlho. O niečo neskôr začína Country Bál - hrajú Mrzkáni a hraju ako ešte nehrali. Publikum šalie a zpetná väzba ešte viac rozpaľuje muzikantov. Miestami to pripomína koncert Plzeňského SEMTEXu. Jano blije za rohom a Ivo je opäť pri Monike. Bučo je na vedľajšej - kolaji. Gabina s Cibuľou ktoré medzičasom dostopovali zo SNV tancujú jak divé.

NEDEĽA 03:00 HOD. : všetci sa musia rozísť lebo práve zavreli šenk - ešte sedíme pri ohni a zo zotrvačnosti rozprávame vtipy ... Martin sa predsa len rozhodne že nebude bliť a tak ide domov autom.

NEZMAR - 22.08.1999