Raz v zime niekto klope na medvediu noru.Ten otvori
a vidi tam slimaka.Co chces?pyta sa medved.Vonku je zima nemohol by som u teba cez zimu prespat?pyta sa slimak.Vies co neotravuj a chytil slimaka do laby a vyhodil ho prec.Zrazu v lete zase niekto klope na noru.Medved otvori a slimak nanho krici:TO CO MALO ZNAMENAC.

Viete kedy dosiahne farár orgazmus ?
Keď pretiahne omšu.

Dvaja kubánci preplávajú do USA a keď vyjdú na breh jeden hovorí druhému, že američani jedia psov a ak chcú zapadnúť musia jesť psov aj oni. Tak idú ku stánku s nápisom Hod-Dog a vypítajú si dva.
Keď ich dostanú, jeden z nich rozbalí rohlík a začne zvracať. Keď skončí, spýta sa druhého: "A ty si dastal ktorú časť?"

Ako skini oplodnuju ciganky?
Vyhoni si na kanadu a rozkope jej pi..!

V podvecer 15-steho vyrocia svadby:
Ona - snad si spomenie ...
On - Keby som ju bol vtedy radsej zabil, zajtra rano by ma pustili.

"Pán doktor, keď nebudem fajčiť, piť a chodiť za ženami, budem žiť dlhšie?"
...
"Nie iba Vám bude dlho."

stretne sa zirafa s myskou,a zirafa sa chvali.ja mam taky dlhy krk,ze dotiahnem i na najlepsie listy na stromoch.hmm a potom ked ich zjem tak krasne dlho mi klzu dole krkom.hmm a ked sa napijem vody tak sa mi cely krk ochladi.hmm.a uz si niekedy zvracala?

Preco Skoti stale pozeraju porno odzadu ?
...
Pretoze sa im paci ta cast kde prostitutka vracia peniaze.

Muz po milovani hovori zene ked sa nieco vyskskytne o 9mesiacov volaj to Bonifac,zena na to ked sa nieco vyskytne u teba volaj to angina.

"Mami, teraz keď už mám 15, môžem používať rúž, make-up a notočiť si vlasy?"
"Nie Jožko, nemôžeš."

Vedci zistili, že pivo obsahuje hormón ženskosti. Usporiadali preto skúšobné testy, kde zo 100 mužov každý dostal 12 pív.
Výsledky: Každý po tomto pokuse začal veľa a nezmyseľne hovoriť, častejšie navštevovať toaletu, intenzívnejšie upozorňovať na svoje pocity a nikto nebol schopný šoférovať.

Takto to postupne opakoval so všetkými taxikármi, až kým sa nedostal k tomu odpornému včerajšiemu:
- Počúvajte, dám vám 30 mariek za odvoz do Stuttgartu, a ešte k tomu 20 mariek, ak pri obchádzaní tejto taxikárskej kolóny pôjdete pekne pomali, a všetkým zakývate...