Hlásenia telefónnych záznamníkov

  1. Ahoj. Som pravdepodobne doma, iba sa snažím vyhnúť rozhovoru s niekym, koho nemám rád. Nechajte mi odkaz. Ak vám nezavolám, ste to vy.
  2. Haló?! Haló! Napočujem ťa! Čo? Haló! Nič nepočujem! Vieš čo, zavolaj neskôr!
  3. Toto nie je záznamník, toto je telepatický nahrávač myšlienok. Po zaznení signálu začnete premýšľať o svojom mene, dôvode prečo voláte a telefónnom čísle, kde vás môj majiteľ môže zastihnúť. A ja budem premýšľať, či mu váš odkaz odovzdám.
  4. Ahoj. Andrejov záznamník má poruchu. Hovoríte s chladničkou. Hovorte pomaly, pripnem váš odkaz na svoje dvere jedným z tých magnetov.
  5. Prosím, nechajte odkaz. Máte právo mlčať. Čokoľvek poviete, bude nahrané a môže byť nami zneužité.
  6. Dovolali ste sa na číslo 762 444 588. Kúpili sme záznamník vo výpredaji bez záruky. Môžete sa pokúsiť nechať odkaz, ale nie je isté, či bude zaznamenaný. Ak vám nezavoláme, tak asi nie!
  7. Čau. Ja som Petrov záznamník a práve mám poriadnu depresiu. Mám 35-krát väčšiu kapacitu pamäte, ako môj majiteľ a všetko, čo mám robiť, je iba odpovedať na telefonáty. Taký je život. Ale vôbec mi o živote nehovorte, iba nechajte vaše meno a číslo keď pípnem. Tak pozor, ja pípnem... Bože, ako ja nenávidím to pípanie, ten hnusný zvuk!
  8. Nepípaj. Nepípaj. Nepípaj! Ne... (píp)
  9. Dobrý deň. Tu je prvá delostrelecká divízia majora Vechetku. Zadajte, prosím, svoje súradnice!
  10. Čau, tu je Žaneta. Ak nezdvíham telefón, asi práve s niekym súložím. Skús mi zavolať neskôr.